Dzesēšanas Sistēmas Elementi

SPS Auto piedāvā visdažādākās detaļas, kuras nepieciešamas veiksmīgai automasīnas dzesēšanas un apsildes sistēmas darbībai.

Radiatorus, ventilatorus, ūdenssūkņus, termosajūgus (muftas), termostatus, termoslēdžus un t.t.

 

Radiatori

Nissen,Behr,Swag,Koyo un ekonomiskās klases no taivānas un ķīnas.

 

Ventilatori un Termosajūgi(muftas)

Bosch,Swag,Valeo,Beru,Vemo,Meyle,Topran un citu ražotāju.

 

Ūdenssūkņi

SKF,Ruville,Swag,Hapu,CAR,EGT  un citu ražotāju.

 

Termostati

Wahler,BEHR,Vernet,Febi un Swag.

 

Termoslēdži

Bosch,Fae,Facet,Behr,Swag,Vemo un JP Group, kā arī dzesēšanas sistēmas šķidrumus un blīvējošos materiālus.

 

Īsumā par dažiem ražotājiem:

 

SKF (Zviedrija)

(Svenska Kullager Fabriken) tika dibināta 1907. gadā, un kopš pašiem pirmsākumiem tās galvenais mērķis un uzdevumi ir produktu un sniegto pakalpojumu visaugstākā kvalitāte, tehniskā izaugsme un mārketings. SKF ražo savus produktus kopā 140 rūpnīcās.

SKF ūdenssūkņi atbilst visām OE specifikācijām, SKF ūdenssūkņi ir viegli uzstādāmi. SKF izmantotie materiāli un izstrādātais dizains nodrošina efektīvu dzesēšanu pie jebkura ātruma un motora slodzes, kā arī pie dažādiem braukšanas apstākļiem.

 

NISSEN (Dānija)

Kompānija NISSENS ir viens no Eiropas lielākajiem dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas sistēmu ražotājiem ar gada apgrozījumu vairāk kā viens miljards eiro. Firma tika dibināta 1921.gadā, tās galvenā mītne atrodas Horsensā (Dānija) ar nodaļām 18 pasaules valstīs. Ražošanā vienlaikus atrodas vairāk kā 10 000 dažādu kondicionēšanas sistēmu izstrādājumu vieglajām un smagajām automašīnām.NISSENS savus izstrādājumus piegādā lielākajai daļai auto ražotāju, kā arī pēcpārdošanas tirgū.

NISSENS radiatoru priekšrocības:

  • Unikālas dubultā izliektas radiatora malas, kas padara tās izturīgas pret vibrācijām un bojājumiem;
  • Plastmasas šķidruma tvertnes tiek ražotas no armētās plastmasas PA-66, kas ir ārkārtīgi izturīga pret mehāniskiem bojājumiem, kā arī pret deformācijām, kuras var rasties paaugstinātas temperatūras iedarbībā;

NISSENS radiatoriem ir liela siltumatdeve, mazs svars, kā arī tie ir izturīgi pret koroziju.

 

Swag (Vācija)

Swag darbojas auto detaļu nozarē jau vairāk nekā 55 gadus un patreiz ir viens no lielākajiem auto daļu ražotājiem Eiropā.Swag piedāvā vairāk kā 14 500 dažādas auto daļas dažādām Eiropā,Āzijā un ASV ražotām automašīnām,tai skaitā termosajūgus(muftas),ventilatorus,ūdenssūkņus,termostatus un termoslēdžus.

 

Wahler (Vācija)

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1902.gadā Gustav Wahler GmbH ir pasaules līderis termostatu un termoizslēdzēju ražošanā jebkuram dzinēju veidam. Wahler partneri ir AUDI, BMW, BOSCH, DAIMLER CHRYSLER, FORD, GENERAL MOTORS, IVECO, VOLVO. Vieglās un kravas automašīnas, autobusi, motocikli, traktori un kuģi visā Eiropā diendienā izmanto rezerves daļas ar Wahler preču zīmi.

FAE (Itālija)

Ar vairāk nekā 60 gadu pieredzi, FAE ir  viens no eiropas līderiem
elektrisko rezerves daļu ražošanā.FAE ir oriģināldetaļu piegādātājs daudziem autoražotājiem, kā piemēram, Mercedes Benz, Nissan, Suzuki, Iveco un Renault.

 

Vairāk informācijas par piedāvājamo auto detaļu sortimentu un cenām,variet saņemt zvanot mums vai rakstot e-pastā.