Ne tikai eļļas, bet arī filtri…

SPS Auto piedāvā ne tikai dažādu ražotāju (Mann,Bosch,Mahle,Fram,Alco,AMC,Filtron un citu) eļļas, gaisa, degvielas un salona filtrus, bet arī eļļas.

Un tieši par eļļām un to ražotājiem arī būs runa šajā rakstā.

 

Castrol – eļļu kvalitāti garantē vairāk nekā 100 gadu ilgā darba pieredze pasaules tirgū, sasniegumi un līderpozīcija jaunu tehnoloģiju izstrādāšanā. Castrol eļļu izgatavošanā tiek izmantota visjaunākā tehnoloģija, un šīs eļļas ir paredzētas prasīgiem braucējiem – tādiem, kas patiesi mīl savas mašīnas.Piemēram Castrol EDGE sērijas eļļas. To pilnīgi sintētiskais sastāvs ņem vērā 7 svarīgākos motora faktorus, lai nodrošinātu komfortablu un jaudīgu braukšanu. Castrol ir sponsors pasaules populārākajām motosporta komandām.

Mobil – Mobil jeb Exxon Mobil uzņēmums ir dibināts 1911. gadā Amerikas Savienotajās Valstīs. Pie ExxonMobil grupas pieder arī Esso un Exxon produkti. Lietojot Mobil eļļas,tās ražotāji garantē dzinēja ilgāku mūžu, ātrāku dzinēja piedarbināšanu,eļļas nolietojuma garāku termiņu, degvielas patēriņa samazināšanos un arī tīrāku dzinēju,salīdzinot ar parastajām eļļām. Mobil ir oficiālais sponsors Formulai I, NASCAR un Vodafone McLaren Mercedes.

Shell – jeb Royal Dutch Shell ir 1907.gadā dibināts Liebritānijas un Nīderlandes naftas un gāzes ieguves, pārstrādes un tās produktu pārdošanas kopuzņēmums.  Shell eļļas garantē dzinēja ilgāku mūžu, augstu dzinēja veikstspēju un maksimālu izturību pie augstas darba temperatūras. Shell, sastāv no daudziem uzņēmumiem kuri atrodas  vairāk nekā 145 valstīs un tajos strādā vairāk nekā 115 tūkstoši cilvēku.

BP – jeb British Petroleum dibināta 1909. gadā Anglijā. Uz šo dienu tā ir otra lielākā privātā naftas produktu ieguves un pārstrādes koorporācija pasaulē.BP ražo tikai augstākās kvalitātes smērvielas,no super-efektīvām sintētiskajām eļļām līdz paaugstinātas kvalitātes eļļām uz minerālās bāzes. BP smērvielu piedāvajumos Jūs vienmēr atradīsiet optimālo smērvielu paketi jebkuriem mezgliem un agregātiem vieglajiem automobīļiem, komerctransportam, lauksaimniecības un celtniecības tehnikai.

ELF – ietilpst Total concerna sastāvā un ir nodibināts 1965.gadā Francijā. Jau vairāk, kā 45 gadus ELF uzņēmums ir bijis inovatīvs, konkurentspējīgs un veiksmīgs eļļu ražotājs. ELF ir nozīmīgs arī motosportā, tas sponsorē Renault un Moto GP. Pašlaik arī ELF eļļas ir rūpnīcas oriģinālas tādās mašīnās kā – Renault, Nissan, Dacia un pat motociklos Kawasaki.

Fuchs –  grupa ir dibināta Vācijā 1931. gadā un pašlaik ir kļuvusi par lielāko neatkarīgo speciālo smērvielu ražotāju pasaulē. Uzņēmums ir starptautiski atzīts par savām novatoriskajām smērvielām un ar rūpniecību saistīto īpašu produktu ražošanu. Fuchs grupai pieder ražotnes vairāk nekā 40 valstīs.Fuchs grupa nodrošina augstas kvalitātes smērvielas plašam nozaru klāstam.Piedāvājamo produktu klāstā īpaši atzinību ir guvušas Fuck Titan sērijas eļlas,kuru sastāva esošais molibdens,atjauno dzinēju rotējošo mezglu darba virsmas, tādejādi pagarinot tā kalpošanas mūžu. Uzņēmums piegādā arī eļļas autoražotāja Mercedes-Benz pirmreizējai  uzpildei.

Eurol –  ir vienīgais neatkarīgais Holandiešu eļļu ražotājs.Ejot solī ar laiku un jaunakām eļļas ražošanas tehnoloģijām,Eurol ražotājiem ir izdevies panākt kompromisu starp augstu eļļas kvalitāti un zemu pārdošanas cenu.Eurol ražotāji garantē eļļas ilgu izturību un labus dzinēja darbības parametrus ar to.Šīs eļļas pašlaik tiek tirgotas vairāk nekā 60 pasaules valstīs.

 

Vairāk informācijas varat saņemt zvanot mums vai rakstot e-pastā.