Optika un virsbūves daļas

SPS auto piedāvā optiku un virsbūves detaļas visdažādāko marku un modeļu vieglajām automašīnām un mikroautobusiem.

Lukturus, bamperus, spārnus, spārnu ielikņus, sliekšņus, dzinēja pārsegus, dekoratīvās restes, dzinēju aizsargus, pārsegu atsperīgos elementus, spoguļus un daudz ko citu.

Īsumā par dažiem ražotājiem:

 

HELLA

Hella ir viena no 50 lielākajiem autodetaļu ražotajiem, un ir viena no Vācijas industriālajām rūpnīcam. Hella galvenokārt ražo automašīnu lukturus.. Pateicoties vairāku gadu desmitu pieredzei un bezkompromisa kvalitātei, kā arī augstām tehnoloģijām un pastāvīgai gatavībai ieviest jauninājumus, Hella vienmēr ir bijusi un būs viena no vadošākajām automobiļu nozares piegādātājām pasaulē.

VALEO

Valeo grupa ir pasaules lielākais automobiļu optikas, kondicionieru un elektroaprīkojuma ražotājs.Grupai pieder 120 rūpnīcas un zinātniski-pētnieciskie centri 19 pasaules valstīs. Vairāk par 2/3 saražotās Valeo grupas produkcijas ir oriģinālās rezerves daļas. Valeo grupa ir radusies Francijā, Parīzē 1923.gadā un tā joprojām piedāvā produktus kuri atbilst visaugstākās kvalitātes kritērijiem.

SWF

SWF uzņēmums ir dibināts 1923 gadā. Uzņēmums specializējas automašīnu logu tīrītāju ražošanā. Jau 1930.gadā SWF pirmoreiz logu tīrītājiem izmanto elektrisko pievadu. Pašlaik 2000 SWF darbinieku rūpnīcās Štutgartē izstrādā un izgatavo visu nepieciešamo logu tīrītājiem. Jau vairākas desmitgades SWF piegādā logu tīrītāju slotiņas BMW, MB, Audi, Volvo markas automašīnu ražotājiem. Tradīcija, inovācija, kvalitāte – trīs jēdzieni, kas vislabāk raksturo SWF.

MAGNETI MARELLI

Magneti Marelli itāliešu uzņēmums, kas dibināts 1919.gadā un ietilpst Fiat grupā.Magneti Marelli ražotāju piedāvājumā ir optika un arī virsbūves detaļas – spoguļi, logu tīrītāju slotiņas, gāzes amortizatori motora pārsegam un bagāžas nodalījuma vākam. Firma ir arī daudzu pazīstamu automašīnu ražotāju oficiālais partneris, kuriem tiek piegādāta 75% no visas saražotās produkcijas.Kompānijas ražotnes atrodas daudzās pasaules valstīs, ieskaitot vairumu Eiropas valstu.

DEPO

Depo Auto Parts ir Taivānas uzņēmums ar 30 gadu darba stažu. Ar DEPO preču zīmi tiek ražotas automobiļu lampas, tostarp, miglas lukturi, pagriezienu rādītāji un aizmugures lukturi. Depo produkcija izpelnījusies labu reputāciju starp autovadītājiem, automašīnu ražotājiem un servisa centriem jau kopš uzņēmuma dibināšanas. Depo ir lampu ražošana ir sertificēta ar ISO 9002 un QS 9000 kvalitātes standartiem.

TYC

TYC ( Nīderlande) lukturi un spoguļi lai gan ir lētāki par citiem Eiropā ražotiem analogiem, bet neatpaliek no tiem kvalitātes ziņā. Ar savu izstrādājumu kvalitāti, TYC veiksmīgi konkurē ar tādiem ražotājiem, kā “Hella” , “MAGNETI MARELLI”,“ VALEO ”. Ražošana ir sertificēta arQS9000 un ISO9001 sertifikātiem.

RHIBO

RHIBO ir itāliešu uzņēmums, kas nodarbojas ar metāla apstrādi jau no 1936.gada.RHIBO piedāvā automašīnu virsbūves daļas. Rezerves daļas tiek izgatavotas pēc oriģinālo daļu šablona, tāpēc avārijā cietušas automašīnas virsbūves remontu iespējams veikt bez redzamiem ārējiem defektiem.

ISAM

ISAM uzņēmums tika izveidots 1963.gadā kā bamperu ražotājs koncernam Alfa Romeo un Ferrari,bet mūsdienās tas savus produktus ražo jau visdažādāko marku automasīnām.ISAM ražojumi atbilst visiem eiropas standartiem, ISAM rūpnīca atrodas Itālijā.

R2A

R2A pilnīgi patstāvīga itāliešu detaļu ražotne kura piedāvā virsbūves daļas daudzām automašinām. Saražotās produkcijas augsto kvalitāti apliecina vācu sertifikāti, tajā skaitā RWTÜV, kas detaļas pielīdzina oriģinālam.

Arregui

Arregui ir spāņu uzņēmums, kas kopš 1959.gada nodarbojas ar automobiļu virsbūves rezerves daļu ražošanu. Firma darbojas starptautiskajā organizācijā EAPA un tai ir piešķirts ISO 9002 kvalitātes sertifikāts. Arregui raksturo tiekšanās pēc pastāvīgu jauninājumu un pilnveidojumu ieviešanas ražošanas sistēmās.

ALKAR

Spāņu kompānija ALKAR ir viens no vadošajiem vieglo un kravas automašīnu spoguļu un spoguļu stiklu ražotājiem. Kompānijas preču klāstu veido vairāk kā 8000 preču vienību, no kurām lielāko daļu aizņem tieši manuālie, mehāniskie un elektriskie spoguļi un spoguļu stikli vieglajām un kravas automašīnām. ALKAR produkcija ir pieejama 50 valstīs, tās produkti ir atzīti ar sertifikātiem.

Vairāk informācijas par sortimentu un cenām varat iegūt zvanot mums vai sazinoties elektroniskā pastā.