Par Mums

SIA SPS AUTO savu darbību uzsāka 2000.gada janvārī.

Uzņēmuma galvenais darbības virziens ir auto detaļu un smērvielu mazum un vairum tirdzniecība ar BEZMAKSAS PIEGĀDI Rīgā. (Uz citiem Latvijas reģioniem piegādi veicam sadarbībā ar kurjer-dienestu,par to noteiktiem piegādes tarifiem.)

Piedāvājamo auto detaļu klāsts ir ļoti plašs un sevī ietver rezerves daļas gandrīz no visiem automašīnās sastopamiem agregātu mezgliem. Gan virsbūves detaļas, gan optika, gan dzinēja daļas, gan elektrosistēmas komponenti, gan plašs detaļu klāsts piekares, ritošās daļas un bremžu sistēmām.

Visas šīs auto detaļas ir pieejamas ļoti dažādām automašīnu markām un modeļiem, sākot no viss izplatītākām ( Audi, VW, Opel, BMW, Ford utt. ) un beidzot ar reti sastopamiem Eiropas, Japānas, Skandināvijas valstu un ASV ražojuma.

SPS Auto piedāvā gan oriģinālās auto detaļas, gan analogo auto daļu ražotāju izstrādājumus.

Neatkarīgi no piedāvājamo izstrādājumu ražotājvalsts, SPS AUTO garantē,ka tie visi ir rūpnieciski izgatavoti, sertificēti, legāli ievesti un atbilst Eiropā noteikto kvalitātes standartu prasībām.

Mēs nepiedāvājam vislētāko preci, bet gan Kvalitatīvu preci par draudzīgām cenām, kā rezultātā mūsu uzņēmuma pakalpojumi ir ne tikai ērti, bet arī finansiāli izdevīgi.

Ir izstrādāta arī elastīga atlaižu sistēma, piemēram, jo vairāk auto detaļas Klients iegādājās vienā pasūtījumā, jo lielāku atlaidi automātiski saņem. Papildus visam jau minētajam, mūsu uzņēmuma speciālisti veic neskaidru un nezināmu auto detaļu identifikāciju un piemeklēšanu pēc parauga.

Visi pakalpojumi tiek veikti ar BEZMAKSAS EKSPRESS piegādi Rīgā ( ja pasūtījuma kopējā summa ir sākot no 21 euro) kā arī ar piegādi visā Latvijā, iepriekš vienojoties par piegādes izmaksām un termiņiem.