Par riepām un to ražotājiem

SPS Auto piedāvā dažādu izmēru un ražotāju  riepas.

Turpinājumā īsumā par  piedāvājamo riepu dažiem ražotājiem.

 

Continental (Vācija)

Continental ir viens no pasaules vadošajiem automobiļu rūpnīcu oriģinālriepu ražotājiem.Continental tika dibināts Hannoverē, 1871. gadā un pašlaik ieņem ceturto vietu riepu tirgū visā pasaulē un ir tirgus līderis  Eiropā.Continental sastāv no vairāk kā 190 struktūrvienībām 35 valstīs kopā nodarbinot ap 140 000 darbinieku. Lietojot Continental riepas jebkurš auto vadītājs var justies droši un komfortabli uz ceļa jebkuros laika apstākļos.

 

Michelin (Francija)

Katrs 3 pircējs vispirms raugās tieši Michelin virzienā,kāpēc?Piemēram Polijā MICHELIN ir ieguvis daudz apbalvojumus, tādus kā Patērētāju Zelta Laureāts (Złoty Laur Klienta) 2008. gadā un Zelta standarts 2008. un 2007. gadā.Katrs ceturtais augstās klases auto ir aprīkots ar Michelin riepām. MICHELIN ir vienīgais ražotājs kura riepas ir uzvarējušas pilnīgi visās nozīmīgajās pasaules motosporta disciplīnās (F1, WRC, Moto GP, Enduro, LeMans, IRC…).Izvēloties MICHELIN riepas,jums būs 100% garantija, ka tās jūs nepievils!

 

Good Year (ASV)

Good Year ir viens no atpazīstamākiem riepu brendiem ar bagātām tradīcijām auto sportā un vienmēr esošs jaunāko tehnoloģiju avangardā. Jau vairāk kā 100 gadus ir pazīstams Good Year logo. Oficiālais dibināšanas gads ir 1898 . Vairāki jaunievedumi riepu ražošanas industrijā pieder tieši viņiem. Good Year var lepoties ar to ka – automašīnu ražotāji saviem jaunākajiem modeļiem izvēlas tieši Good Year riepas. Test Wolrd speciālisti atzīst, ka jaunākie Good Year riepu modeļi nodrošina sevišķi labu kontroli uz ledus un riepām ir arī īsāks bremzēšanas ceļš, nekā konkurentu ražojumiem.

 

Hankook (Koreja)

Hankook ir viens no pasaulē lielākajiem riepu ražotājiem, kas piedāvā inovatīvas, augstas kvalitātes un augstas veiktspējas radiālās riepas automašīnām un arī motorsportam (šosejas sacīkstēm / rallijiem). Hankook pēc apgrozījuma uz šo brīdi ir septītais lielākais riepu ražotājs pasaulē un,pēc pārdošanas apjomu pieauguma, tas ir visstraujāk augošais riepu ražotājs pasaulē.Hankook riepu saķeres īpašības uz ledaina un sniegota seguma palielina iestrādātas protektorā stiklšķiedras skaidiņas, kas darbojās kā mikroradzes.

 

Sava (Slovēnija)

Sava ir pārbaudīta preču zīme, kas ietilpst Good Year koncerna paspārnē. Sava riepas nodrošina lielisku saķeri ar ceļu īstā ziemeļu ziemā. Tās radītas lietošanai paaugstinātas grūtības apstākļos un izmantojamas dažādās pasaules vietās.
Šīs riepas testētas gan uz piesnigušiem un slideniem Alpu ceļiem, gan uz aukstiem un ledainiem ceļu segumiem Ziemeļos. Vispusīgi testi, uzlabots gumijas sastāvs un īpaši izveidots protektoru zīmējums ir galvenie šī brenda priekšnoteikumi, kuri nodrošina drošu braukšanu visa veida ziemas apstākļos. Sava sniedz augstu kvalitāti par saprātīgu cenu.

 

Debica (Polija)

Riepu ražotājs Debica ir ar salīdzinoši ilgu un garu vēsturi apveltīts uzņēmums, izveidots 1937. gadā. Kopš 1995. gada 2. decembra “T.C. Debica S.A” ir “Goodyear tyres & rubber company” sastāvā, kas pārliecinoši pierāda “Debica” ražoto riepu augsto kvalitāti un konkurētspēju tirgū.Debica riepas ir viennozīmīgi vienas no labākajām ekonomiskās klases ziemas riepu piedāvājumu klāstā.

 

Tigar (Serbija)

Tigar uzņēmums izveidots 1935. g. Tigar Tyres ir Serbijas riepu preču zīme. Galvenā mītne izveidota Pirotā, Austrumbelgradā. Tigar Tyres kompānija pašlaik pieder Michelin korporācijai. Uzņēmums Tigar ir saņēmis ISO 9001 sertifikātu. Kvalitatīva produkcija, kas atbilst ES un ASV standartiem.Ja apledojuši ceļi un grūti izbraucami sniegoti lauki nav jūsu ikdiena,un jūs neesat ekstrēmas braukšanas piekritējs, tad Tigar riepas spēs apmierināt visas jūsu prasības par ļoti pat saprātīgu cenu.

 

Nankang (Taivana)

Nankang Rubber Tire ir vadošais Taivānas riepu ražotājs ar visgarāko vēsturi, augstāko kvalitāti un pārliecinošu reputāciju gan pircēju gan izplatītāju skatījumā. Par zemām cenām Nankang piedāvā salīdzinoši augstu braukšanas komfortu un drošību.

 

Sīkāku informāciju par  piedāvājamo sortimentu un cenām  jūs variet saņemt zvanot mums vai rakstot uz e-pastu.