SPS auto iesaka – bremzējiet droši!

SPS Auto piedāvā visdažādāko ražotāju bremžu sistēmas un to elementus. Bremžu troses,cilindrus,suportus un to komponentus,ABS devējus,bremžu diskus,trumuļus,klučus un lokus, kā arī to stiprinājums,to visu jūs atradīsiet pie mums, plašā sortimentā un par draudzīgām cenām.

Tupinājumā īsi par dažiem ražotājiem…

TRW

TRW (Lukas) ir pasaules līderis bremžu sistēmu ražošanā un elektroniskās bremzēšanas sistēmas celmlauzis. TRW uzņēmums strādā jau 111 gadus un pašlaik piegādā bremžu sistēmas praktiski visiem lielākajiem auto ražotājiem.Uzņēmuma  galvenā mītne atrodas Michiganā (ASV)  bet ražotnes vairāk nekā 180 vietās visā pasaulē.

Textar

Textar ir dibināts 1913. gadā Vācijā.Uzņēmums galvenokārt ražo „premium” klases bremžu diskus un trumuļus, kā arī bremžu klučus un lokus. Piemēram,bremžu kluči tiek ražoti no vairāk nekā 20 dažādām izejvielām. Šads bremžu kluču ķīmiskais sastāvs ir veidots tādēļ, lai apmierinātu dažādas prasības, kuras izriet no  paša transportlīdzekļa un tā bremžu sistēmas īpatnībām,kā arī tā masas un pārvadājamo kravu raksturlielumiem.

Brembo

Brembo tika dibināts Bergamo (Itālijā) 1961.gadā un 52 gadu laikā ir pārtapis no nelielas darbnīcas par visā pasaulē pazīstamu un atzītu bremžu iekārtu ražotni.Kopš 1980.gada šis bremžu sistēmas izvēlas tādi auto ražotāji kā BMW, Chrysler,Lancia un Mercedes-Benz, kā arī daudzas Formula „F1” komandas.

Delphi

Delfi tika dibināts 1994. Gadā  „General Motors” (ASV) konserna paspārnē un pašlaik ir viena no pasaules lielākajām auto detaļu ražotnēm,kura nodarbina aptuveni 146 600 darbiniekus. Viss Delfi ražotais bremžu  materiālu klāsts, tostarp bremžu kluči, ir izstrādāts tā, lai atbilstu OE detaļu tehniskajiem rādītājiem.Viena no galvenajām Delfi bremžu kluču izejvielām ir sveķi, kas slāpē troksni,vibrācijas un nodrošina augstāku saķeri ar bremžu disku,kā rezultātā to kvalitāte pat pārsniedz auto ražotāju noteiktās prasības.

Ferodo

1897.g. Ferodo sāk savu darbību ražojot bremzes zirgu pajūgiem, bet mūsdienās šī ražotāja „Premier” līnijas bremžu kluči ir viens no mīļākajiem vārdiem auto detaļu tirgū,sniedzot jums drošu un uzticamu bremzēšanu katru reizi, kad tas ir nepieciešams.Ferodo izvēlas daudzi automobiļu ražotāji, piemēram, Fiat, Ford, Renault un Volkswagen, kā arī ar ši uzņēmuma ražotām bremžu sistēmām aprīkoti auto ir uzstādījuši vairākus sauszemes ātruma rekordus.

A.B.S.

A.B.S. ir Nīderlandes uzņēmums ar vairāk kā 30 gadu stāžu. Ražotnes sortiments sastāv no  vairāk kā 20 000 dažādiem bremžu iekārtu izstrādājumiem, visdažādāko marku un modeļu automašīnām.A.B.S. ražotie bremžu diski,trumuļi, kluči un loki ir pierādījuši savu augsto kvalitāti un kļuvuši populāri daudzās pasaules valstīs, tai skaitā arī Latvijā.

Remsa

Remsa jau daudzus gadus ir vadošais bremžu sistēmu ražotājs Spānijā un viens no atpazīstamākajiem arī Eiropā.Uzņēmums nemitīgi meklē ar vien jaunus risinājumus lai uzlabotu savu izstrādājumu tā jau augsto kvalitāti, kā piemēram,viens no veidiem ir speciāli bremzēšanas testi,kurus Remsa vadošie inženieri regulāri  veic Alpu kalnu nogāzēs.Jaunāko tehnoloģiju ieviešana un pieredze ražošanā, ir iemesls tam, ka Remsa izstrādājumi  ķlūst ar vien populārāki visā pasaulē.

EGT

EGT ir Eiropā bāzēts tirdzniecības uzņēmums, kura ražotnes atrodas vairākās Āzijas valstīs.Šī uzņēmuma filozofija balstās uz iespēju piedāvāt eiropas patērētājam atbilstošu kvalitāti par zemu cenu.EGT piedāvā ne tikai bremžu cilindrus, troses, diskus un trumuļus bet arī trīs veida bremžu klučus;

  1. EGT semi-metalic bremžu kluči – standarta bremžu kluči, kas tiek ražoti pēc semi-metalic tehnoloģijas.
  2. EGT Premium bremžu kluči – bremžu kluči ar uzlabotu uzlikas sastāvu un ar pretvibrācijas plaksni.
  3. EGT Ceramic bremžu kluči – bremžu kluči, kas tiek ražoti pēc jaunās tehnoloģijas, kuras pamatā ir keramikas izmantošana bremžu uzliku ražošanas procesā. Šie bremžu kluči atbilst visaugstākajiem kvalitātes kritērijem un nodrošina lieliskus bremzēšanas parametrus.

 

..kā arī auto bremžu iekārtu rezerves detaļas no citiem ražotājiem.