SPS iesaka – mainiet dzinēja siksnas laicīgi!

Atbilstoši Klientu vēlmēm un finansiālajām iespējām, SPS Auto piedāvā dažādu ražotāju zobsiksnas , ruļļus, spriegotājus,mierinātājus  un ūdenssūkņus atsevišķi, kā arī pilnus zobsiksnas maiņas komplektus.

Kas ir zobsiksna un kādēļ tā jāmaina?

Dzinēja gāzu sadales siksna, jeb zobsiksna ir siksna, kas atrodas auto dzinējā un nodrošina  gāzu sadales mehānismu  pareizu  darbību. Ja zobsiksnu laicīgi nenomaina, tā var pārtrūkt, kā rezultātā var tik bojātas daudzas dzinēja detaļas ( vārsti,virzuļi,sadales vārpstas,vārstu bīdītāji un citas ), un dzinēja bojājumi var būt  pat tik lieli, ka tas vairs nav remontējams.

Kad zobsiksna ir jāmaina?

Zobsiksna jāmaina aptuveni  ik pēc 100 000 kilometru nobraukuma,vai arī aptuveni pēc  3 gadiem, pat tad, ja pa šo laiku nobraukums nav tik liels, jo jāņem vērā tas , ka zobsiksna mēdz novecot jeb “izkalst”, un var pārtrūkt arī šāda iemesla dēļ. Ļoti ieteicams nomainīt zobsiksnu, ja lietotais auto iegādāts no nepazīstamas personas un nav zināms viss par tā tehnisko stāvokli.Papildus zobsiksnai, ieteicams mainīt arī tās ruļļus un to spriegotājus un mierinātājus. Veci un nolietojušies ruļļi mēdz noķīlēt un sekas ir tās pašas – noķīlējot tie var saplēst zobsiksnu, neatkarīgi no tā, vai tā ir jauna vai veca.Gadījumos, kad auto zobsiksna piedzen arī ūdenssūkni, vēlams kopā ar siksnu, ir nomainīt arī to.

 

Turpinājumā īsi par dažiem šo detaļu ražotājiem.

 

CONTITECH (Vācija)  – ContiTech ir viens no vadošajiem oriģinālo piedziņas siksnu ražotājiem pasaulē. Tas piedāvā pilnu siksnu klāstu piedziņas mehānismiem, visiem dzinēju tipiem. ContiTech dzensiksnas piegādā gan automašīnu ražotājiem (oriģinālaprīkojums), gan nodrošina ar tām rezerves daļu tirgu visā pasaulē.

INA (Vācija)  – jeb Schaeffler vācu grupas uzņēmums (pie kura pieder arī LuK un FAG) ražo augstas kvalitātes zobsiknu komplektus,gan  automašīnām, gan  aviācijai un pat kosmosa apguves tehnikai. Uzņēmumam ir plašs ražotņu tīkls visā pasaulē.

GATES (ASV)  – pasaules līderis jaunāko inovāciju ieviešanā dzinēja gāzu sadales siksnu un to komplektu izstrādes  jomā, ar šī ražotāja siksnām  no konveijera nobrauc daudzu marku automašīnas. Gates piedāvā ļoti kvalitatīvus un drošus produktus.

SWAG (Vācija) – ražo zobsiksnas,to ruļļus un spriegotājus, kā arī ūdenssūkņus,piedāvājot tos gan atsevišķi, gan arī komplektos.SWAG izstrādājumus raksturo to augstā  kvalitāti un ideāla detaļu izmēru precizitāte. SWAG piedāvā detaļas vairāk nekā  16 000 automašīnu modeļiem.

SKF (Zviedrija) – uzņēmums, kurš dibināts 1907.gadā, kas ražo ļoti daudz un dažādas auto rezerves daļas, tajā skaitā arī zobsiksnu komplektus un ūdenssūkņus.Pateicoties savai 106 gadu ražošanas pieredzei un 47 000 cilvēku darba spēkam,uzņēmums piedāvā nevainojamas kvalitātes izstrādājumus .

 

Vairāk informācijas varat saņemt zvanot mums vai rakstot e-pastā.