Stūres iekārtas un piekares sistēmas detaļas

SPS Auto piedāvā visdažādākās rezerves daļas automašīnu stūres un piekares sistēmām.Lodbalstus,stabilizātora atsaites,piekares sviras un bukses,dzineju un ātrumkārbu spilvenus,stūres uzgaļus,stieņus, mehānismus un daudz ko citu, kas nepieciešams lai auto būtu stabils un viegli vadāms.Visas minētās detaļas mēs piedāvajam no daudziem pasaules autodetaļu ražotājiem. Turpinajumā īsi par dažiem no tiem;

Lemforder Fahrwerktechnik tika izveidota 1937.gadā Vācijā. Firmas stūres vadības un piekares detaļu ražošanas programmā ietverti 95% Eiropas automobiļu marku. Rūpnīcās izgatavo oriģināldaļas, kā arī detaļas rezerves daļu otreizējam tirgum. Lemförder ir galvenais piekares un stūres iekārtas detaļu piegādātājs tādiem automobiļu rūpniecības gigantiem kā Audi, BMW, Mercedes, Opel, VW. Lemforder sortimentā ir visu veidu sailentbloki, sviras, stūres stieņi un uzgaļi, lodveida balsti, putekļu aizsargi u.c. stūres un piekares sistēmu rezerves daļas.

TRW –  preču kvalitāti pierāda uzņēmuma 111 gadu pieredze auto industrijā un pašreizējo 70’000 darbinieku skaits. Uzņēmums ir viens no vadošajiem,auto aktīvo drošībā sistēmu, kā arī piekares un dinamiskās kontroles agregātu,ražotājiem pasaulē .Izcelsmes valsts – ASV.

Ruville – uzņēmums tika izveidots 1922.gadā Vācijā, pašlaik Ruville ir  koncerna Schaeffler Group Automotive sastāvā kopā ar tādiem zīmoliem kā LUK, INA un FAG,kurus visus apvieno augstā iztrādājumu kvalitāte un jaunāko tehnoloģiju izmatošana,to ražošanā.

Delphi  – ir viens no pieciem vispieprasītākajiem rezerves daļu piegādātājiem pasaules tirgū. Delphi piedāvā plašu klāstu stūres un piekares daļām Eiropas, Āzijas un ASV automašīnām. Preču diapazons ietver vairāk nekā 3300 nosaukumus, ieskaitot lodbalstus, sviras, bukses, stabilizatoru statnes, stūres šarnīrus, aksiālos šarnīrus, putekļusargus utt. Delphi dibināts 1900. gadā, tā izcelsmes vieta – Lielbritānija.

Sidem (Beļģija) – piedāvā vienu no konkurentspējīgākajiem auto daļu sortimentiem mūsdienu auto daļu tirgū. No Alfa Romeo līdz Zastava, no Eiropas kravas auto līdz Korejas vieglajām automašīnām, no vienkārša stūres pirksta līdz sarežģītai piekares sviru sistēmai,Sidem katalogs piedāvā piekares daļas ik katram, un gandrīz katrai automašīnai. Par Sidem izstrādājumu augsto kvalitāti liecina pieredze piekares daļu ražošanā sākot jau no 1933. gada.

Febi Bilstein – Febi preču zīme jau vairāk nekā 160 gadus pazīstama pateicoties stabilitātei, kvalitātei, garantijām un novatoriskām īpašībām. Febi piedāvā vispusīgu izstrādājumu sortimentu – vairāk nekā 20 000 automašinu tehniskās detaļas. Uzņēmums savu produkciju pārdod vairāk nekā 130 valstīs.Febi ražo tikai augstas kvalitātes rezerves daļas,taija skaita arī oriģināldetaļas vairākiem auto ražotājiem. Izcelsmes valsts – Vācija.

Meyle – piedāvā augstas kvalitātes rezerves daļas  Eiropas automašīnām. Uzņēmums izplata savu produkciju vairāk nekā 120 pasaules valstīs. Meyle piedāvājumos jūs atradīsiet  no augstākās kvalitates materiāla ražotas piekares un stūres sistēmu rezerves detaļas, kuru ražošana notiek atbilstoši visām Eiropas patērētāju tirgū noteiktām kvalitates prasībām. Izcelsmes valsts – Vācija.

RTS – ir neatkarīgs un pasaules tirgū konkurētspējīgs Spānijas auto rezerves daļu ražošanas uzņēmums, kas ražo kvalitatīvas preces – atbilstošas oriģinālo daļu standartiem. RTS ražo stūres stieņus un uzgaļus,lodbalstu,piekares sviras un atsaites gandrīz visas pasaules transportlīdzekļu tirgum.Uzņēmums tika izveidots 1983. gadā.

Moog – uzņēmums specializējas stūres un piekares sistēmu rezerves detaļu ražošanā. Lai arī Moog ražošanā izmanto vieglus materiālus ar samazinātu pašmasu,bet tomēr tie ir aprēķināti palielinātai slodzei un ilgam kalpošanas mūžam.Detaļas ir projektētas un būvētas, lai stingri atbilstu OE prasībām un tiek pārbaudītas ar pasaules klases OE testēšanas iekārtām.  Izcelsmes valsts – ASV.

Optimal – Vācu,ekonomiskās klases,auto rezerves daļu ražotājs.Neskatoties uz salīdzinoši zemo izstrādājumu pārdošanas cenu,uzņēmumā rezerves daļas tiek izstrādātas pēc visiem EU kvalitātes standartiem – gadiem pieredzējušu speciālistu uzraudzībā.

EGT – piedāvā ekonomiskās klases piekares rezerves daļas, par salīdzinoši zemāku cenu nekā pārējie ražotāji.EGT izstrādājumi tiek ražoti Ķīnā bet pēc visiem Eiropā noteiktiem kvalitātes standartiem. Uzņēmuma rezerves daļu piedāvājumu klāsts ir ļoti plašs,EGT piedāvā rezerves daļas daudzām populārām automašīnām Audi,Fiat, BMW,Opel,Ford, Mercedes-Benz, Mazda un daudzām citām.

 

Vairāk informācijas varat saņemt zvanot mums pa tālr. 67545444 , mob. 29392248

vai arī rakstot e-pastu sps@spsauto.lv