Par amortizatoriem

Kas ir amortizators? Tas ir hidraulisks agregāts, kas slāpē automašīnas mehāniskās svārstības, samazina atsperu radītās virsbūves svārstības un padara braukšanu ērtāku. Turklāt, runa ir ne tikai par vadītāja un pasažieru ērtībām, bet arī par drošību. Amortizatoriem ir ļoti būtiska nozīme – tie uzlabo ne tikai komfortu, bet arī mašīnas vadāmību un stabilitāti. Amortizatori nodrošina labāku riepu saķeri ar ceļu pagriezienos, nodrošina līdz ar to labāku vadāmību un efektīvāku bremzēšanu.

Atbilstoši Klientu vēlmēm un finansiālajām iespējām, SPS Auto piedāvā dažādu ražotāju amortizātorus.

Sachs un Boge pirmkārt jau izceļas ar savu ražotājvalsti, kura mūsu platuma grādos tiek uztverta kā auto rezerves daļu ražošanas etalons-Vāciju. Šie amortizatori atbilst visām prasībām, kas mūsdienās tiek izvirzītas svārstību slāpējošām ierīcēm, jo braukšanas laikā ideāli apvieno stabilitāti un komfortu. SACHS ir galvenais amortizatoru  piegādātājs autosacensībām pa apli, arī Formulai 1. Garantija 24 mēneši-mainot visus četrus  amortizatorus, 12 mēneši-mainot divus.

Bilstein – Vācijas kompānija Bilstein rezerves daļu tirgū pazīstama vairāk kā 50 gadus. Pateicoties šīs firmas amortizatoru kvalitātei tie ir guvuši atzinību no tādiem auto ražotājiem, kā BMW, Ferrari, Maseratti, General Motors, Jaguar, Daimler-Chrysler, Porsche, Subaru. Ik dienu Bilstein ražo vairāk kā 40000 amortizatoru. Garantija 24 mēneši.

Kayaba (KYB) –  ir Japānas kompānija, kura auto rezerves daļu tirgū ienāca 1950.gadā un mūsdienās ir viens no pasaules līderiem starp amortizatoru ražotājiem. Garantija 24 mēneši.

Monroe – Monroe ir viens no oriģinālo amortizatoru piegādātājiem jaunu automobiļu ražotājiem. Monroe amortizatoru ražotājvalsts ir Anglija. Pašlaik kompānija ražo vairāk kā 2000 dažāda veida amortizatorus, kas nodrošina 99% no pasaules pieprasījuma – sākot no Alfa Romeo un beidzot ar Zastava. Ik dienas kompānija savās rūpnīcās saražo vairāk kā 90 000 amortizatoru. Garantija 24 mēneši.

Optimal – lai arī šo amortizatoru ražotājvalsts ir Vācija, bet neskatoties uz to,Optimal amortizātori ir pieejami par ļoti draudzīgām cenām. Optimal amortizatori  garantē drošību, uzticamību un minimālu nodilumu un plīsumus. Garantija 12 mēneši.

Magnum Technology – amortizatoru ražotājvalsts – Polija. Magnum mortizatori nodrošina augstākā līmeņa braukšanas komfortu kopā ar vislabāko veiktspēju ekstremālos apstākļos uz ceļa – perfektu saķeri un efektīvu darbību bremžēšanas laikā. Garantija 12 mēneši.

EGT ir ekonomiskās-zemo cenu klases amortizatori kuri  tiek ražoti Ķīnā,bet pēc visiem Eiropas Patērētājiem atbilstošiem standartiem.EGT piedavā amortizatorus tādām populārām automašīnām kā –  VW, AUDI, BMW, FORD, MAZDA, RENAULT,MB un citiem. Garantija 12 mēneši.